דף הבית >> דמיון מודרך
 
מרגישים שהחיים כבדים עליכם ? קמים בקושי לעוד יום חדש ? טיפול באמצעות דמיון מודרך הוא טיפול שמטרתו לגעת בכם בנקודות היותר קשות בחיים באמצעות הדמיון שלכם, בעזרת דמיון מודרך ניתן להעלות מחשבות שהם ברמות התת מודע שלכם המעצבות ומשפיעות על חייכם, אז אם חוויתם קשיים כאלו ואחרים בחייכם, בעזרת דמיון מודרך נוכל לאבחן ולפתור את הקשיים שיש בחייכם.
דמיון מודרך | אוולין מרקוביץ
חוות דעת אמיתיות
המקום הטוב ביותר עבורכם בתחום | דמיון מודרך  
פרטי התקשרות עם אוולין מרקוביץ  | דמיון מודרך
Facebook
הקליניקה נמצאת בעכו - מספר נייד ליצירת קשר 054-5984581 
שעות פעילות - ימים א-ה 16:00-21:00 ויום ו' 08:00-12:00
דמיון מודרך  | סרטון מומלץ עם אוולין "המסע אל הדמויות שבתוכנו"
בטעינה ...
חוות דעת אישית | דרור ממליץ
דמיון מודרך הוא תחום שצריך להתחבר אליו, אני אומר לכו תנסו, אומרים שההמלצה הכי טובה היא של לקוח מרוצה ...
מנסיוני האישי אני ממליץ לכם בחום להכיר את אוולין, כי מעבר לכך שאוולין מתמחה בתחום דמיון מודרך היא לוקחת את הלקוח או המטופל לצורך העיניין, למסע אישי, עם הפנימיות, עם האני האמיתי שלו, בדרכה המיוחדת והמקצועית ביותר.
אחרי מספר טיפולים אצל אוולין, גם בנושא דמיון מודרך וגם בנושא הדמויות שבתוכנו, נשאר לי רק להמליץ עליה לכל מי שאני מכיר וכאשר אני מזהה התלבטויות אצל אדם, חוסר וודאות בחיים, קושי, אני ישר מעלה את שמה מכיוון שאצלי היא חוללה מהפך אמיתי.
דמיון מודרך הוא כלי אחד מיני רבים בהם אוולין נעזרת בלעזור באהבה לאנשים רבים.

 
רוצים שאוולין תחזור אליכם ? מלאו פרטים
אוולין מרקוביץ | דמיון מודרך "המסע אל הדמויות שבתוכנו"
טיפול באמצעות דמיון מודרך הינו טיפול שהמטרה העיקרית היא לגעת בך בכל הנקודות הקשות בחייך באמצעות הדמיון שלך, בעזרת דמיון מודרך ניתן לעלות מחשבות שהם ברמת התת מודע שלך וככל הנראה הן אלה שמעצבות ומשפיעות על חייך.
בעזרת דמיון מודרך אפשר להגיע לתת מודע ובכך לאפשר לעצמך התמודדות ראויה איתן ולהבין יותר טוב מאיפה נובעים הקשיים במהלך החיים שלך.
דמיון מודרך משלב בתוכו מספר סוגי תרגילי הרפיה והרגעות, הטיפול באמצעות דמיון מודרך הוא טוב ויעיל לכל אדם שחווה קשיים מכל סוג שהוא בתחום הנפשי ואיננו יודע מהיכן לגשת אל הקשיים בחייו וכיצד לבחון אותם ולהתגבר עליהם, לכן הפיתרון הטוב ביותר הינו דמיון מודרך.
עשרות לקוחות ממליצים | בתחום דמיון מודרך ויעוץ ביוגרפי
לחצו על התמונה כדי להגדילה
דמיון מודרך הינו טיפול באמצעות התת מודע של האדם אשר נוגע בחוויות הקשות שעברנו בחיים ועזרת דמיון מודרך מתקנים אותם על מנת שנוכל להתגבר על הקשיים שלנו במהלך החיים.
ביום הצילומים פגשתי מספר לקוחות של אוולין וראיתי עד כמה  אוולין השפיעה עליהם ועל החיים שלהם בכל תחום אם זה בעסק, בזוגיות, בעבודה ובכלל בחיים ובאמצעות דמיון מודרך עזרה להם להבין מי הוא בעצם השולט בחיים  האם זה אני שמנהל את החיים או האם החיים מנהלים אותי.
מעבר לכך נפגשתי עם אוולין וראיתי איך בעזרת דמיון מודרך היא גורמת לנו להבין ולראות את עצמנו באמצעות נקודות מבט אחרות אשר משפיעות על חיינו במהלך החיים.


 
מהו יעוץ ביוגרפי | ראיון אישי
סרטונים נוספים
יותר משמעות בחיים