דף הבית >> דרור ממליץ | איך לרדת במשקל
 
חוות דעת אמיתיות | המלצות
המלצה אישית / סטודיו יורדים | איך לרדת במשקל
אודות
סטודיו יורדים
סטודיו יורדים, איך לרדת במשקל התחיל את פעילותו המקצועי בצפון הארץ, נכון להיום הסטודיו נותן את שרותיו בפריסה ארצית, בקונספט חדשני וייחודי לסטודיו.
הבנו (שימרית לב וגיתית להב) תוך כדי התהליך שאנשים נלחמים שנים רבות איך לרדת במשקל ובעודף המשקל וניסו הרבה סוגים של דיאטות ושיטות רבות אשר מוצעות בשוק, רוב הנושא סובב סביב התפריט ולפעמים מעט מוסיפים כושר גופני.

שמנו לב למצב המנטלי/הרגשי/ההתנהגותי אשר חווים אנשים המנסים לשנות ולרדת במשקל, חשוב היה לנו לשלב אצל כל אדם גם את הידע הנכון להתאים לעצמו תפריט גם בעתיד וגם שילובי המזון הנכונים עבורו ובמקביל לעבודה אישית על הרגלי האכילה, אכילה רגשית ודפוסי החשיבה הקיימים אצל אנשים שמתקשים לרדת במשקל וחיים עם השאלה איך לרדת במשקל ?

כל המדריכים בצוות של סטודיו יורדים הם אנשי מקצוע מתחום התזונה שעברו הכשרה כמאמנים להעצמה אישית.
אנו נוקטים בקונספט חדשני, גם בצורת העבודה בשטח -
אנחנו מגיעים לכל לקוח לביתו/ה, היחס הוא אישי והקשר קיים עד לסיום התהליך. אנחנו לומדים להכיר לעומק את הסביבה הטבעית של כל אדם, את סדר יומו את נקודות התורפה שלו ואת רגעי המשבר, על ידי השמת דגש בכל שלב ההיכרות אנחנו יכולים באמת לעזור ולהחדיר לשגרה הקיימת הרגלים חדשים וטובים, מלמדים הלכה למעשה איך לרדת במשקל.

מי שכבר התנסה בדיאטה יודע היטב שבתהליכים בחיים יש גם נקודות שבירה, במוקדם או במאוחר, כאשר מגיע מצב של הרמת ידיים ויאוש, אנחנו עורכים “סיור בסופר” על מנת לעזור ללקוח ללמוד חווית קנייה נכונה עבורו ועבור משפחתו וללמוד איך לרדת במשקל.
אנחנו לא רוצים להתעסק ב- “דיאטה”. אנחנו לא סופרים לכם קלוריות אנחנו רוצים להקנות לכם אורח חיים בריא ונכון המלווה בחשיבה חיובית ובריאה והרגלים נכונים לאורך זמן.

באהבה – שמרית לב וגיתית להב
איך לרדת במשקל עם סטודיו יורדים
עשרות מתכונים מצויינים - מתכונים מדהימים וכייפים, עושה לי חשק לאכול בריא, נמצאים ממש בלחיצה על התמונה (קרדיט וקישור ישיר לאתר סטודיו ירידה)
לעשות תוכנית הרזיה לפי סגנון החיים האישי
כל גיל או כל שלב בחיים והמתכון הנכון בשבילו - לרזות עם תוכנית, להיות בריא עם מטרה נכונה, לאהוב כל תקופה בצורה רעננה ונקייה.
תוכניות הרזיה מצויינות נמצאות ממש בלחיצה על התמונה. 
(קרדיט וקישור ישיר לאתר סטודיו ירידה)
איך לרדת במשקל | סטודיו יורדים
פרטי התקשרות
טל: 077-55-200-18
דוא"ל:  office@studio-yordim.co.il
סרטון היכרות   שימרית לב וגיתית להב
בטעינה ...
צילום: עדי שביט
חוות דעת אישית | דרור ממליץ
איך לרדת במשקל ? שאלת השאלות אצל רבים וטובים המתקשים באמת לרדת במשקל ולשמור על כך, הכרתי הרבה אנשים שמאוד רצו להיות רזים יותר, בריאים יותר ומי שלא הפך את המטרה הזו לדרך חיים בדרך כלל נכשל.
הפיתרון שמציעות שימרית לב וגיתית להב קוסם בעיניי מהסיבה שתהליך הרזייה כשמו כן הוא, תהליך שחייבים לעבור נכון, בצורה מבוקרת עם עידוד נכון, תפריט נכון וכלים איכותיים לביצוע מהלך לא פשוט וכמובן למה לעבור אותו לבד ?
 
איך לרדת במשקל בצורה הטובה ביותר
סטודיו יורדים בקונספט ייחודי עם מאמנים אישיים ומיומנים המדריכים אותכם לתזונה נכונה וירידה במשקל צעד אחר צעד עד ההגעה ליעד הרצוי.
טיפ שעוזר, לכל מי שאוכל מהר

איך לרדת במשקל ?  סטודיו יורדים בטיפים נהדרים

טיפ מצויין לסגירת התאבון אחרי האוכל
טיפ על דיאטה - רעב - וההשפעה על ההחלטות שלנו
טיפים מומלצים בתחום איך לרדת במשקל
ע"י צוות המומחיות שבאמת עושות עבודה נאמנה עבור הלקוחות שמתקשים לעבור לאורח חיים בריא ומלמדות מ - א עד ת איך לרדת במשקל ולהישאר בריאים, עם דרך חדשה לחיים, לרדת במשקל זו תפיסה שונה לחיים ולכן חשוב לסגל אורח חיים בריא יותר אשר מתאים לרצונות שלנו להיות רזים יותר ובמקביל בריאים יותר ולקבל כלים אפקטיביים שיקלו על התהליך החדש שבחרנו.
שיחה עם שימרית או גליה ותצאו לדרך בריאה ותלמדו איך לרדת במשקל  כמו שצריך.
חשוב להבין שלא צריך לעשות את זה לבד, אימון אישי נותן רוח גבית בדרך להצלחה !

 
איך לרדת במשקל דרור ממליץ בחום על
אימון אישי לירידה במשקל, כדי לדעת באמת איך לרדת במשקל ולהיות מאושר עם עצמי
חוות דעת נוספות במחשב נייח או לפטופ