דף הבית >> ייעוץ זוגי
 
ייעוץ זוגי מאפשר לבני הזוג להכיר את עצמם טוב יותר ומתוך כך לגשת לברור את מהות היחסים בין בן הזוג לבינם. כמו כן ייעוץ זוגי מעניק לבני הזוג את הכלים הנכונים להתמודדות עם סיטואציות רבות שהם אינם יודעים להתמודד איתם במהלך חיי הנישואין , דבר שיוצר מריבות , וויכוחים וחיכוכים כאלו ואחרים ובעזרת הייעוץ הזוגי יכולים ללמוד איך להגיע לפתרונות אפקטיבים.
ייעוץ זוגי 
חוות דעת אמיתיות
המקום הטוב ביותר עבורכם בתחום | ייעוץ זוגי  
Facebook
חידוש רהיטים | המלצות ותיק עבודות של לקוחות אמיתיים בסרטון
בטעינה ...
חוות דעת אישית | דרור ממליץ
המתכון לזוגיות מושלמת - 

א
ם הנכם חשים שאתם עוברים משברים בחיי הזוגיות שלכם ולמרות שאתם מנסים מאוד , אתם אינכם מצליחים להתגבר עליהם.
אם הזוגיות חשובה לכם מאוד ולוותר זאת מילה שאתם לא מכירים , אם אתם מרגישים שאתם חייבים שמישהו יעניק מבט מהצד לכל התהליכים שאתם חוויים בחיי הזוגיות שלגם באופן חיצוני וייתן לכם עצות מעשיות לדברים הפחות טובים ודרכים שבהם תוכלו לחזק 
ולשמר את הדברים היותר טובים , הגיע הזמן שתתחילו לברר מהו ייעוץ זוגי.

מתי יש צורך בייעוץ זוגי ?


בייעוץ זוגי יש צורך מהותי כאשר בני הזוג מרגישים שהם הגיעו למבוי סתום בכל הנוגע לבעיות במערכת היחסים שלהם ובכל זאת הם לא מוכנים לוותר אחד על השני מכיוון שהם מודעים לכך שמעבר לצרות ולבעיות קיימות ביניהם שותפות וחברות ואהבה גדולה.
כאשר בני הזוג מאמינים שניתן לגשר ולפשר על הבעיות בחיי הזוגיות כאן נכנס הייעוץ הזוגי שהוא הדבר האולטימטיבי עבורם להגעה של פתרון בבעיה אשר נתקלו בה.
במקרה של בגידה של אחד מבני הזוג , מעילה באמון באופן כלשהו או משבר הפוקד את חיי הנישואים.

מי עוסק בייעוץ וטיפול זוגי ?

האדם העוסק בייעוץ זוגי הינו אדם שעבר הכשרה מיוחדת לטיפולים זוגיים , הוא אדם בעל יכולת אמיתית וכנה להתבונן מהצד על הנעשה בחיי הזוגיות של אותו הזוג במבט מעמיק ואמיתי ולכן דרך הייעוץ הזוגי הוא יכול לתת להם את ההרגשה שכל אחד דומינטי במערכת היחסים ובידיו של כל אחד מבני הזוג הכח לשנות את המציאות הקיימת. האדם העוסק בייעוץ זוגי הוא אדם בעל כלים להתמודדות בסיטואציות כאלו ואחרות או עם משברים בהם הזוג נתקל , הוא אדם שיודע להקשיב לכל אחד מבני הזוג במהלך הייעוץ הזוגי ולכוון אותו לפעולה הנכונה בזמן הנכון.