דף הבית >> מצבות
 
מצבות  כמה עצב יש בלעסוק במקצוע של הכנת מצבות , מצבה היא אבן המסמלת סיום של תקופה שחווית עם אדם אהוב , קרוב משפחה מהמעגל הקרוב מאוד או הרחוק , חבר טוב , או כל אדם אחר שנפטר פתאום ונעלם מחייך , הגיל שבו אותו האדם נפרד ממך , לא משנה , החלל שהוא מותיר אחריות הוא חלל עצום והסיטואציה הזאת קשה עד בלתי אפשרית להתמודדת ולכן אנחנו מקימים מצבות על מנת  שיהיה לנו לאן להגיע להתאחד עם היקרים שלנו.
מצבות
חוות דעת אמיתיות
המקום הטוב ביותר עבורכם בתחום | מצבות
מצבות
Facebook
 | נייד - 000-000-000
חידוש רהיטים | המלצות ותיק עבודות של לקוחות אמיתיים בסרטון
בטעינה ...
חוות דעת אישית | דרור ממליץ
סוגי מצבות

ישנם המון סוגים של מצבות המגיעים במספר גווני אבן ובעיבודים שונים , ניתן לשלב בין סוגי האבן השונים במצבה אחת.
החומרים שמהם ניתן לבנות מצבות הם : שיש טורקי - השיש הטורקי נפוץ בהתקנת מצבות מכיוון שהוא חומר גלם חזק מצד אחד אך מצד שני הוא מגיב באופן טוב לעיבוד ולהתקנה , השיש הטורקי הוא הרבה יותר יקר מאשר חומרים אחרים והוא משמש גם להתקנת אנדרטות ופסלים.
השיש הטורקי הוא אבן מכובדת למצבה וכמו כן ישנן מצבות אבן של חברת חברון המשמשות בעיקר לשם הנצחת חללי צה"ל וכוחות הביטחון בבתי העלמין הצבאיים.
מצבות שיש גרניט סרדו הן מצבות משיש עמיד המשמרות לאורך זמן , מצבות אבן גלילית שהיא אבן גלילית קשה שמתאפיינת בצבעי חום בהיר ואדמדם.
ישנם עוד סוגי מצבות שתוכלו לקרוא עליהם והם פחות דומינטיות כגון מצבות אבן בזלת , מצבות אבן יפתח ועוד...

על המצבה אנו חורטים או כותבים בעופרת או חריטת צבע , וכל אדם יכול לבחור את מה שנראה לו הכי מכבד לאדם שאהב.


חשוב מאוד לזכור בבואכם לבחור מצבה לאדם שנפטר , מומלץ לבחור בבונה מצבות אמין ולא חובבן שיעשה את עבודתו בנמאמנות תוך כדי שימוש בחומרים איכותיים ועמידים , כך שהמצבה חלילה לא תתפרק ולא תזדקק תוך פרק זמן מאוד לשיפוץ כלשהו או חידוש בגלל שינוי אקלים או כל סיבה אחרת.
בבתי המלאכה השונים תוכלו לראות דוגמאות למצבות ולבחור בהתאם לכם מצבה , העלות תלוייה בטיב החומרים ובאיכות עבדותו של הבונה , לא נותר אלא לסיים ולומר למי שקורא מאמר זה וזקוק למילות ניחומים , שבאמת לא תדעו עוד צער.

 
הזמן שבו צריך לדאוג למצבה

כאמור , על אדם אהוב שנפטר אנחנו יושבים שבעה וכבר במהלך ימי השבעה או לאחרי אותם הימים העצובים עלינו להתחיל לדאוג להתקנת מצבה המכבדת ומהווה זכרון מעל קברו של האדם האהוב עלינו , מטרת המצבה היא להנציח את האדם האהוב שנפרדתם ממנו ולתת לו את הכבוד האחרון הראוי לו גם במותו.