דף הבית >> צילום וידאו שיווקי לעסקים
 
חוות דעת אמיתיות | המלצות

ביז פוקוס התחילה את דרכה בקידום מקצועי באינטרנט, זיהוי הצורך של הלקוח להחשף בגוגל בצורה הטובה ביותר.

החסר היחידי להשלמת הקידום והחשיפה של בעל העסק, הצורך למפגש פנים מול פנים והכרת בעל העסק באופן אישי, לאחר שיחות עם מאות בעלי עסקים התשובה לשאלה איך נסגרות עסקאות ? התשובה היתה חד משמעית "פנים מול פנים נסגר בקלות"

לאחר חמש שנים בתחום קידום אתרים באינטרנט, ועשרות רבות של לקוחות מרוצים וממשיכים, התווסף ערוץ חשיפה משלים ואיכותי נוסף והוא צילום וידאו שיווקי לעסקים 

ביז פוקוס נותנים יותר באותו המחיר עם דגש ללא פשרות על האיכות, הדרך והתוצאה, ביז פוקוס לקח על עצמו כחזון להוביל דרך חדשה ובמחיר לכל עסק ע"י צילום וידאו שיווקי לעסקים  לתוצאות מצויינות ומשלימות לקידום בגוגל.
ביז פוקוס צילום וידאו שיווקי לעסקים שרוצים להשקיע ולהצליח.


 

חזון ביז פוקוס 
צילום וידאו שיווקי לעסקים
תחומי התמחות
צילום וידאו שיווקי לעסקים

צילום וידאו שיווקי לעסקים בסטודיו או בעסק שלכם, אנחנו באים אליכם עם ציוד ומצלמה, תאורה ומצלמים הכול, סרטון זה יאפשר לכם להציג את העסק כמפגש אמיתי מול הלקוח הצופה ירגיש כמו בפגישה הראשונה, החיבור יהיה מיידי ואתם תתפשו כמומחים בתחומכם.

סרטוני תדמית 
סרטון או סדרת סרטונים המציגים מסר נכון ומציגים את תדמית העסק, הנפשות הפועלות, הציוד, המראה, הכישורים, המקצועיות, השירות וכל מה שאתם רוצים להחצין כלפי חוץ אל הלקוחות שלכם.

סרטוני קידום בוידאו
בזמן שאתם ישנים או עסוקים בעבודה בעסק, האינטרנט עובד עבורכם בעזרת כישורי קידום הוידאו אתם תקבלו סרטון שיתקדם בגוגל במילות המפתח הרלוונטיות לעסק שלכם.

צילום אישי בסטודיו או בעסק (סטודיו נייד)
ביז פוקוס נותנים עזרה בכתיבת התוכן השיווקי הנכון לעסק שלכם, בהרבה סבלנות והתמדה כדי להצליח בהעברת המסר הנכון.

טלפרומפטר (מכשיר קריינות)
הלקוח ירגיש שאתם מדברים אליו בגובה העיניים ישירות למצלמה בלי הקושי לזכור את כל התוכן הכתוב בסטודיו.
 צילום וידאו שיווקי לעסקים
פרטי התקשרות
טלפון ליצירת קשר דרור - 052-6500725
 
להכיר את אסף ודרור - ביז פוקוס
בטעינה ....
חוות דעת אישית | דרור ממליץ
פשוט מקצועי !
ביז פוקוס נולד לראשונה דרך הצורך בסרטונים שישווקו בהצלחה רבה ביוטיוב, כאן תקבלו טיפים מעולים בנושא צילום, הקליק הוא מיידי והבנתי שאני רוצה לבצע פעולה בנושא סרטוני התדמית באתר דרור ממליץ .... ואכן כך היה.
מעבר לידע הרב אותו אנחנו מעבירים דרך הסרטונים ללקוחות הפוטנציאלים ע"י בעלי עסקים בצורה אשר מעבירה חשק מיידי ליצור איתם קשר.

ביז פוקוס משתמשים בציוד מקצועי, בשילוב חשיבה יצירתית לתוכן המצולם ולמסר המועבר ואכן זה ישתקף בעבודותנו, אני ממליץ לכם לצפות, להתרשם ולעבור איתנו צעד משמעותי לקידום העסק שלכם.
צילום וידאו שיווקי לעסקים מומלץ ביותר להתקדם ולשווק את העסק בוידאו בצורה הנכונה !
רוצים חשיפה נכונה 
? צילום וידאו שיווקי לעסקים שרוצים להתקדם ! ביז פוקוס הוא הפתרון הנכון בשבילכם !
ביז פוקוס צילום וידאו שיווקי לעסקים 
עוד תמצאו בביז פוקוס