דף הבית >> קידום אתרים בגוגל
 
חוות דעת אמיתיות | המלצות
קידום אתרים בגוגל לבעלי עסקים שרוצים להגיע לדף הראשון בגוגל
חייגו לאסף -
נייד - 057-5554654  / משרד - 077-9311811  
אסף דורי חיי ונושם גוגל.
בן 38 נשוי באושר ואב נפלא לשני ילדים .

האהבה לתחום הקידום הביאה את אסף לחקור ולבנות אסטרטגיות של קידום אתרים בגוגל כדי להביא לקוחות בכל התחומים לדף הראשון בגוגל בהצלחה אדירה.

התוצאות מדברות בעד עצמן, בחמשת השנים בהן עוסק אסף בתחום קידום אתרים בגוגל הצליח להביא 
עשרות רבות של עסקים לדף הראשון למיקומים ראשונים, עם יחס אישי והמון אכפתיות לעסק ולקידומו.

למרות הידע הרב הנמצא באינטרנט אסף הוכיח פעם אחר פעם שנושא קידום אתרים בגוגל זה לא תחום אשר יכול להעשות כתחביב כי התוצאות הן חובבניות, קידום אתרים בגוגל לאורך זמן ולתוצאות איכותיות שגם מן הסתם יביאו ללקוחותיו הרבים פניות איכותיות לעסקאות טובות וזה חייב להתבטא במקצועיות והמון ידע מעשי.

נושא קידום אתרים בגוגל הפך להיות מאוד תעשייתי ומאות מקדמים מנסים את מזלם בתחום, בעלי עסקים מוצפים בטלפונים של מקדמים אשר מנסים למכור להם קידום לעסק, לכן בסופו של דבר המלצה אמיתית על מקדם מצויין תביא גם לכם תוצאות מצויינות.
אודות אסף דורי | קידום אתרים בגוגל
תחומי התמחות
קידום אתרים בגוגל -  קידום אתרים בגוגל מאפשר לכם חשיפה לפי מלות מפתח מתאימות לתחום העיסוק שלכם במדוייק, רק שיש ב/קידום אתרים בגוגל אפשרויות כל כך מתקדמות אשר מאפשרות לכם לסנן את החיפוש לקהל יעד מאוד ממוקד.

בניית אתרים באינטרנט - בניית אתרים בעיצוב אישי עם אפשרויות עיצוב מתקדמות, החלק החשוב הוא אתר שיקודם נכון ויעביר מסר שיווקי לעסק שלכם, בזמן קצר יחסית ועם אוזן קשבת באמת.

קידום אורגני 
בגוגל - קידום אורגני זו עבודה שמצריכה סבלות והרבה ידע, עם הידע של אסף קידום אורגני בסופו של דבר הוא הכי משתלם כלכלית בכל נושא הקידום בגוגל, אין תשלום על כל קליק, המודעות הם גדולות ומלאות בתוכן עוד לפני הלחיצה על התוצאה ולרוב המחפש לוחץ בתוצאות האורגניות בעדיפות ראשונה, קידום אורגני בגוגל יכול להצליח אם עושים פעולות נכונות בהם אסף מתמחה ולכן התוצאות הם מצויינות.

קידום ממומן
בגוגל - קידום ממומן מאפשר חשיפה מיידית וממוקדת מאוד אם עושים זאת נכון, לקוחות רבים של אסף אשר עסקו בכך ע"פ נסיון אישי הפסידו כסף פשוטו כמשמעו, הקמפיינים של גוגל הם מורכבים מאוד ומי שלא מכיר טוב את רזי ה/קידום ממומן של גוגל יפיק ממנו 20% במקום 100% וזאת עובדה.
חוות דעת אמיתיות
אסף דורי | הדף הראשון - קידום אתרים בגוגל
סרטון תדמית - אסף דורי
חוות דעת אישית | דרור ממליץ
ההיכרות האישית שלי עם אסף דורי, מומחה בתחום קידום אתרים בקריות, החלה לפני כשנתיים, נפל בחלקי הכבוד להכיר אדם ששם את כל יכולותיו המקצועיים על כל לקוח ולקוח, בלי  לחסוך מידע בנושא קידום אתרים במרכז, אשר יוכל לסייע לקידום העסק וקידום האתר או הקמפיינים בגוגל.
חשיבה מחוץ לאזור הנוחות, מענה לכל שיחה בכל שעה והעיקר שהקידום של העסק ינצל את מלוא הפטונציאל והיכולת, חשוב לציין כי רבים מין הלקוחות של אסף קיבלו יעוץ אשר עזר להם לסנן שיחות של מקדמים רבים בעוסקים בתחום קידום אתרים בצפון שפנו בהצעות רבות  ומגוונות, ע"י פתיחות ולמידה של התהליך שעבר עם לקוחותיו, ההמלצה שלי אליכם זה לא לפחד לנסות משהו אמיתי בלי אינתרסים חבויים, בלי אותיות קטנות ומקסימום תוצאות, בהצלחה.

 
קידום אתרים בגוגל מומלץ ביותר לקידום האתר שלכם בגוגל
קידום אתרים בגוגל לקידום אישי של העסק שלכם, תוצאות מצויינות ! ללא התחייבות !
נייד - 053-5554654  / משרד - 077-9311811  / פקס - 077-9355157
כתובת: י.ל פרץ 9 קרית ים
פרטי התקשרות